Kategoria
 • 2:42
  14
 • 3:30
  17
  Występuje
  Michał Wawrzyniak
 • 4:01
  165
 • 1:31
  18
  ZAWSZE I WSZĘDZIE MOŻESZ WSZYSTKO! Michał Wawrzyniak reprezentuje to motto całym sobą i inspiruje do zmiany życia na lepsze każdego, kto faktycznie jest na to gotowy.

  Umieszczamy dla Ciebie ten film, abyś choć przez chwile poczuł klimat Klubu Rozwoju MentalWay! Do zobaczenia na kolejnych Eventach :)
 • 11:16
  8
  Zobacz opinie klientów oraz poznaj kilka strategii z tego szkolenia. Dynamika Bogactwa jest narzędziem biznesowym, które Michał Wawrzyniak wprowadził z Bali do Polski. Efekty, które osiągamy My jako Firma oraz wszyscy Klienci są niesamowite! Jeżeli jeszcze nie znasz tego narzędzia, koniecznie obejrzyj ten film!
 • 7:01
  12
  Poczuj klimat tego szkolenia. Zobacz przez co przechodzą każdego roku uczestnicy... Nie bez powodu Mentalny Samuraj został okrzyknięty NAJMOCNIEJSZYM SZKOLENIEM Z ROZWOJU OSOBISTEGO W POLSCE.

  W tym filmie czeka na Ciebie ogromna ilość skrajnych emocji, od przerażenia aż po potężną energię i determinację! Znajdziesz również strategie i wiedzę Michała, a także szczere opinie uczestników.

  "Zawsze i wszędzie stać Cię na dużo więcej! Wystarczy, że raz tam dojdziesz.
  Wystarczy, że raz dojdziesz do miejsca, w którym jest siła, energia, moc i możesz z niego czerpać garściami!"

  Michał Wawrzyniak
  Sierpień 2011
  Bory Tucholskie
 • 10:57
  11
  To właśnie na tym szkoleniu Michał Wawrzyniak pokazuje jak stać się Facetem Prawie Idealnym. Prawie, bo idealny przecież nie istnieje. Ukazuje, jak być wspaniałym mężem, kochankiem, partnerem w życiu i biznesie oraz Liderem, który prowadzi swój zespół na szczyt! Wiedz jedno: "NIE jest to szkolenie o uwodzeniu", jeśli takiego szukasz, źle trafiłeś.
 • 9:44
  12
  Cytując słowa kobiet na i po szkoleniu "Kobieta To Ty": "SZOK!... Michał zna kobiety lepiej niż my same!"
 • 9:31
  20
  Masz 60 sekund! Wtopisz, czy zabłyśniesz? To tytuł szkolenia, które Michał Wawrzyniak i MentalWay przeprowadzili dla grupy ponad 430 studentów UAM w Kaliszu.

  Podczas tego eventu Michał przedstawił studentom kilkanaście technik jak mogą się prezentować, aby zyskać na pierwszym wrażeniu podczas rozmowy kwalifikacyjnej, czy też każdego innego spotkania z drugą osobą. Najciekawszym "kąskiem" tego spotkania okazała się nigdzie wcześniej nie omawiana technika Elevator Pich, czyli jak w 60 sekund przedstawić siebie lub sprzedać swój produkt tak, aby druga strona chciała w ogóle CIEBIE słuchać!
 • Neuro Marketing & Neuro Sales [link] to cykl precyzyjnie wyselekcjonowanych, odartych ze zbędnych upiększeń i piekielnie mocno działających technik promocji, marketingu i sprzedaży dla niemal każdego, kto tylko potrafi utrzymać długopis w ręce, a potem mówić do drugiej osoby!

  Ten film jest fragmentem z I edycji szkolenia Neuro Marketing & Neuro Sales. Znajdziesz w nim odpowiedź na kilka pytań:
  - Jakie jest zadanie każdego sprzedawcy promującego swój produkt?
  - Co oznacza moment, gdy klient zaczyna negocjować ze sprzedawcą?
  - Kiedy nigdy nie masz szans dogadać się z drugą osobą?
 • 1:41
  15
  Kiedy kobieta jest wreszcie Sobą?
  Czy wtedy, gdy jest posłuszna temu, co mówią inni, czy może wtedy gdy jest wszystkiemu przeciwna?
  Kim jest kobieta widziana oczami mężczyzny?

  Kilka lat temu Michał Wawrzyniak został wręcz przymuszony do przygotowania szkolenia TYLKO dla kobiet. Jego klientki kończąc szkolenia biznesowe zauważyły, że wie ON więcej na ich temat oraz ich relacji niż one same!
  Szkolenie to cieszy się tak ogromną popularnością, że już niebawem jego 6 edycja!