W poszukiwaniu Białego Domu!
Licencja:
Musisz mieć włączona obsługę JavaScript by móc obejrzeć ten film
Podobne filmy
Notatki
Komentarze
Opis
Całe szczęście… udało nam się w końcu dodzwonić do Białego Domu, a gdy w końcu dotarliśmy pod wskazany adres – okazało się, że (O ZGROZO!)
BIAŁY DOM NIE JEST WCALE BIAŁY !!!

Wiesz, drogi czytelniku. Może Ci się wydawać, że to nic takiego. My, dostrzegając potężne konsekwencje tego procederu wcieliliśmy się w rolę detektywów, którzy z jednej strony wytłumaczyli jak możesz wykorzystać to marketingowo, a z drugiej strony uznaliśmy, że skoro jesteśmy na miejscu możemy ODMALOWAĆ BIAŁY DOM :) .

Zobacz jak udała nam się ta sztuka :)Przyszedł nam też do głowy pomysł na konkurs… moglibyśmy zadać pytanie, a za najlepszą odpowiedź wręczyć puszkę jakiejś śnieżnobiałej farby!

Chwilowo porzucamy ten pomysł, a Ciebie chcemy zapytać jak Ci się podoba tego typu forma nauki?

Na stronie SanMarketino Trip pod filmem zostaw komentarz, w którym opisz jak dobrze się bawisz i dlaczego warto zaglądać na tę stronę biorąc czynny udział w tym co właśnie robimy?

Zapisz się również od razu na Webinar, który Michał poprowadzi po naszym powrocie (z podsumowaniem szkolenia, które zaczynamy JUŻ DZISIAJ!), ponieważ lada moment cena zapisu znacznie wzrośnie: http://sanmarketinotrip.pl/przedsprzedaz-webinara/
Nowa
Kategoria